Обзор периодических изданий ЦДБ п.Осакаровка Уважаемые читатели! Предлагаем вашему вниманию обзор периодических печатных изданий, поступающих в нашу библиотеку.

Ұлан- балалар мен жасөспірімдерді патриоттық, адамдық қасиеттерге тәрбиелеу мен дамытұға бағытталған материалдарды жариялау.

Дружные ребята –публикация материалов по патриотическому, интернациональному, нравственному воспитанию и развитию детей и юношества.

Жұлдыздар отбасы – саясат, бизнес, спотр және өнер жұлдыздарының өмірі мен қызметі туралы өмірбаяндық сыр сұхбат басылымы.

Читаем, учимся, играем – журнал-сборник сценариев для школ и библиотек.

Жыл он екі ай – бастауыш сынып оқушыларына арналған әдеби-танымдық журнал.

Юла. Спецвыпуск. Санька в стране сказок – каждый номер данного журнала посвящен отдельной сказке. Также в каждом номере: логические и настольные игры, фокусы, научные опыты, прикладное творчество, познавательные материалы, поданные в игровой форме.

Ақ желкен – балалар мен жасөспірімдерге ұлттық, патриоттық, рухани тәрбие беретін республикалық көркем әдеби, танымдық журнал.

Мурзилка – детский литературно-художественный журнал. На его страницах: современные рассказы, сказки, стихи, комиксы, игры и затеи.

Айгөлек – ХХІ ғасыр, балаларының ой-сана, қызығушылық, талап талпынысы, толық ескерілетін басылым.

Детская энциклопедия – иллюстрированный тематический научно-популярный журнал для детей и подростков, который отвечает на тысячу вопросов об окружающем нас мире. Девиз издания: СЖАТО! СОДЕРЖАТЕЛЬНО! УВЛЕКАТЕЛЬНО!

Ертегілер әлемінде/В мире сказок – журнал сказок на казахском и русском языках для дошколят.

GЕОленок – российский познавательно-развлекательный журнал для детей от 5 до 13 лет.

Алақай, балақай – 4-15 жас аралығындағы балаларға арналған түрлі-түсті, танымдық ой-жұмбақтар журналы. Мұнда балалардың шығармашылық жұмыстары-жазған өлеңдері мен әңгімелері, салған суреттері өз фотоларымен қоса беріледі. Ой-жұмбақтарды шешкен балаларға журналдың шағын сыйлықтары бар.

Ерке бала – бүгінгі бала үшін қызықтының бәрі жарқын әрі түсінікті түрде. Қол боста шытырман ойындар және шығармашылық, комикстердегі қиял-ғажайып сюжеттер мен нақты фактілер, сондай-ақ анекдоттар, ертегілер және жұмбақтар. Мектепке дейінгі және бастауыш сынып жасындағы балаларға арналған.

Ждем вас по адресу: п.Осакаровка, ул.Школьная, 111. Центральная детская библиотека